Drukarka 3D Kreator Motion

Zacznij drukować i nie przejmuj się kosztami. Kilogram filamentu starczy na stworzenie nawet pięćdziesięciu wydruków o bardzo wysokiej jakości.

Szczegóły produktu

11 powodów, dla których powinieneś wybrać DRUKARKĘ 3D KREATOR MOTION


1.  Duży obszar roboczy: 20 x 20 x 19 cm

Kreator Motion może pochwalić się jednym z największych obszarów roboczych w swojej klasie!

2. Niezwykła precyzja i szybkość działania

Kreator Motion to rozdzielczość wydruku do 60 μm w osi Z oraz grzany stół. Zachwyć się wydrukami 3D, które powstają w mgnieniu oka – maksymalna prędkość drukującej głowicy to 130 mm/s.

3. Wydajność drukowania

Zacznij drukować i nie przejmuj się kosztami. Kilogram filamentu starczy na stworzenie nawet pięćdziesięciu wydruków o bardzo wysokiej jakości.

4. Możliwość drukowania na wielu, różnych materiałach

Kreator Motion umożliwia korzystanie z szerokiej gamy materiałów do druku (m.in. imitujących miedź, plastik przemysłowy ABS, plastik ekologiczny PLA, filamenty gumopodobne, kompozyty drewna, nylon, PET czy materiały zmieniające kolor pod wpływem światła lub temperatury) bez utraty gwarancji! Jest to jedna z najbardziej wszechstronnych drukarek 3D na rynku!

5. Dołączane oprogramowanie oraz akcesoria

Wraz z Kreator Motion otrzymasz łatwe w obsłudze, darmowe oprogramowanie Cura, z którym w intuicyjny sposób zaprojektujesz każdy wydruk. Jeśli poszukujesz bardziej profesjonalnych  rozwiązań wybierz opcję PRO czyli wersję z oprogramowaniem Simplify3D® dzięki której zyskujesz zaawansowane narzędzia do przygotowania modeli 3D do druku. Dodatkowo w zestawie znajdziesz też kartę SD o pojemności 4GB, na której zmieścisz nawet 500 projektów najwyższej jakości.

6. Kompatybilność oraz wszechstronność

Kreator Motion współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Windows, OS X, Linux) oraz obsługuje najważniejsze formaty plików do druku: .stl oraz .obj. Twórz własne projekty, bądź pobieraj gotowe modele z Internetu i ciesz się wolnością tworzenia.

7. Łatwa obsługa Plug & Play

Nasze urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Nie musisz czytać skomplikowanej instrukcji obsługi, składać czy konfigurować nowej drukarki w nieskończoność. Kreator Motion to także prosta i intuicyjna obsługa urządzenia bez potrzeby znajomości skomplikowanych technicznie komend. Korzystaj jak ze zwykłej drukarki – po prostu podłącz i drukuj.

8. Bezpieczeństwo i przedłużona gwarancja

Metalowa konstrukcja oraz zamykane komory drukowania i filamentu (materiału eksploatacyjnego) w Kreator Motion, gwarantują bezpieczny i płynny proces drukowania. Najwyższa jakość naszego urządzenia została potwierdzona certyfikatem CE, a gwarancję możesz przedłużyć z jednego roku do dwóch lat.

9. Drukuj bez plączących się kabli

Kreator Motion może pracować bez użycia komputera. Przenieś model wydruku za pomocą karty SD. Zapomnij o plączących się kablach.

10. Urządzenie biurowe nowej generacji

Od samego początku naszym celem było stworzenie najlepszej drukarki 3D na rynku. Przemyślana konstrukcja, doskonała ergonomia pracy i funkcjonalny design – oto Kreator Motion.

11. Dbamy o naszych Klientów

Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta: od momentu zakupu naszej drukarki, poprzez jej rozruch aż po porady dotyczące drukowania. Skontaktuj się z nami poprzez telefon lub email – z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania. Gwarantujemy reakcję serwisową (odpowiedź na zgłoszenie) w 24h od pierwszego kontaktu z Klientem.

Parametry Techniczne

 • Technologia druku: Fused Filament Fabrication (FFF)
 • Pole robocze: 200 x 200 x 190 mm
 • Średnica dyszy: 0,4 mm
 • Rozdzielczość warstwy: do 0,06 mm
 • Filamenty: ABS, PLA, Nylon, PET, PETG, TPE, Laywood, Laybrick i inne kompozyty pochodne
 • Perforowana podgrzewana platforma robocza  (zapewnia maksymalną przyczepność wydruku)
 • Czujnik kończącego się filamentu
 • Samopoziomująca się platforma robocza
 • Łączność: USB, SD
 • Średnica filamentu: 1,75 mm
 • Pliki: .stl i .obj
 • Wymiary: 400 x 390 x 520mm
 • Waga drukarki: 18 kg