W celu dokonania zgłoszenia serwisowego, zadzwoń pod numer podany poniżej lub wyślij e-mail.


ZGŁOSZENIA SERWISOWE:

tel. 77 4747018 wew.112
 faks wew. 113
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

german service technician.-cps-42617-Image.cpsarticle

Firma KYOCERA została założona w 1959 roku przez dr Kazuo Inamori pod nazwą Kyoto Ceramics Co., Ltd. Firma specjalizowała się w ceramice szlachetnej. W swojej historii firma KYOCERA Corporation zanotowała ogromny postęp w zakresie proekologicznych produktów i metod produkcyjnych, kładąc szczególny nacisk na jakość życia.

Firma KYOCERA jest obecnie jednym z wiodących światowych producentów nowoczesnej ceramiki, elementów elektronicznych, ogniw słonecznych, telefonów komórkowych i elektroniki biurowej. Zasoby firmy są kierowane do trzech kluczowych obszarów: informacji i komunikacji, ochrony środowiska i ułatwianie życia. KYOCERA Corporation obecnie zatrudnia ponad 71 tys. osób a wartość jej sprzedaży za rok obrachunkowy kończący się 31 marca 2013 wyniosła 1,280,054 YEN.  Centrala firmy znajduje się w Kioto w Japonii.

kyocera logoFirma wspomogła wiele przedsięwzięć społecznych, w tym Muzeum Sztuki Kyocera, Dziecięcy Program Podróżniczy i Nagroda Kioto, która jest przyznawana osobom najlepszym w jednej z trzech kategorii: zaawansowana technologia, nauki podstawowe oraz sztuka i filozofia.

Zmiany globalne są coraz szybsze, a firma KYOCERA pozostaje liderem, działając zawsze z myślą o zapewnieniu unikatowej wartości.

KYOCERA Document Solutions Inc.

KYOCERA MITA Europe powstała w 2000 roku w wyniku fuzji dwóch najbardziej innowacyjnych firm w zakresie rozwiązań do zarządzania dokumentami: Kyocera i Mita. Połączono rozwiązania do przetwarzania i reprodukcji obrazów cyfrowych, długowieczność urządzeń bez używania kaset i niski koszt wydruku na stronę. Fuzja dwóch firm zapoczątkowała globalną restrukturyzację, która przyspieszyła rozwój sieciowych systemów zarządzania dokumentami.

W kolejnych latach Kyocera Mita skupiła się na oferowaniu kompleksowych rozwiązań dla biznesu i pozostałych klientów. Efektem tego procesu jest zmiana nazwy firmy na KYOCERA Document Solutions Inc., która weszła w życie 1 kwietnia 2012 roku.

KYOCERA Document Solutions Europe

KYOCERA Document Solutions Europe powstała 1 kwietnia 2012 roku w wyniku zmiany nazwy firmy z poprzedniej KYOCERA Mita Europe. Zmiana ta podyktowana jest rozwojem firmy i skupieniu się na dostarczaniu globalnych rozwiązań zarządzania dokumentami dla biznesu i naszych klientów, innowacji technologicznej i proekologicznych produktach.

kyocera logo d sFirma KYOCERA Document Solutions zatrudnia obecnie ponad 15 tys. osób, a wartość jej sprzedaży za rok obrachunkowy kończący się 31 marca 2013 wyniosła 250,500 YEN .

KYOCERA Document Solutions Europe współpracuje z przedstawicielstwami i autoryzowanymi dystrybutorami KYOCERA w ponad sześćdziesięciu krajach w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Do produktów firmy KYOCERA należą drukarki laserowe, kopiarki cyfrowe i urządzenia wielofunkcyjne obejmujące urządzenia kolorowe i wielkoformatowe. Są to zaawansowane, proekologiczne i kompleksowe rozwiązania do drukowania dokumentów dla biur różnej wielkości.

 Zakład Elektroniki ELTROPOL został założony w 1989 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem kopiarek, drukarek oraz innych urządzeń biurowych.

Eltr  

   Jako autoryzowany przedstawiciel KYOCERA gwarantujemy profesjonalny serwis oraz w ciągłej sprzedaży oryginalne materiały eksploatacyjne i części zamienne.

  Nasz obszar działania rozciąga się na całe województwo opolskie oraz województwa ościenne.

  Od początku współpracujemy z największymi światowymi producentami sprzętu biurowego: KYOCERA-MITA, SHARP, CANON, PANASONIC, TOSHIBA, RICOH, NASHUATEC.